העלמת כתמים

העלמת כתמים

מתחילת העשור השלישי מתחילים להופיע כתמי פיגמנטציה וכתמים לא אחידים. בדרך כלל כתוצאה לחשיפה ממושכת לקרינת השמש, אך לעיתים גם כתוצאה לשינויים הורמונאליים, הריונות, חומרים ותרופות מסויימות , ולעיתים זה פשוט עניין גנטי.

בכתמים שטחיים וקלים ניתן לטפל בקרמיים שונים המבהירים את העור. אך יש והכתמים מקורם בשכבות העמוקות יותר של העור ולכך ידרשו טיפולים יותר אפקטיביים שחודרים לשכבות העור היותר עמוקות של העור.    

אחד הטיפולים האפקטיביים הינו טיפול משולב של מכשיר הtixel  המיועד לטיפולים אסתטיים רפואיים לחידוש העור בשילוב עם חומרים וקרמיים מיוחדים. השילוב של שתי הגישות יוצרות סינרגיה טיפולית עוצמתית עם תוצאות מדהימות.   

  מכשיר ה tixel הינו מיכשור מתקדם ביותר הפועל באמצעות אנרגיית חום (ללא קרינה) העובר על העור מקטעים מקטעים ויוצר חורים מיקרוסקופיים עדינים ביותר בשכבת העור העליונה. בטכניקה זו מאפשרים לחומרים המזינים ולתכשירי הטיפול לחדור לתוך השכבות העמוקות יותר של העור ופעול בצורה עוצמתית יותר לקבלת תוצאות משמעותיות ואסתטיות.

לאחר כמה טיפולים משולבים איכות העור משתפרת מאוד, כתמי פיגמנטציה נעלמים או דוהים מאוד, אך בנוסף אנו זוכים בבונוסים נוספים: העור מתחדש, מתמצק ומתהדק,

הקמטוטים נעלמים עור עודף מתהדק ועוד.

הטיפול המשולב מתאים מאוד לכל סוגי העור ואפשר לטפל בכל עונות השנה!

לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות

התקשרי או השאירי פרטים

הירשמי עוד היום למועדון הלקוחות ותוכלי להנות מהטבות מפנקות

דילוג לתוכן